هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.
  • تعداد(0 )

 

قابل توجه مشتریان محترم

 

ضمن تشکر از اعتماد شما جهت جلب رضایت بیشتر و خرید بهتر، لطفاً پیش از خرید به نکات ذیل دقت فرمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال با استفاده از شماره هایی که در پایان آمده است در کنارتان هستیم.

 

  • ارسال سفارشاتی که تا قبل از ساعت 11 هر روز کاری ثبت شود در همان روز و ثبت سفارش پس از زمان مذکور به اولین روز کاری بعد موکول می گردد. این زمان برای سفارشات داخل شهر یزد ساعت 14 می باشد.

  • زمان تحویل سفارشات برای استان تهران یک الی دو روز و سایر استان ها با توجه به شهر مقصد و روش ارسال (معمولاً توسط شرکت پست) ممکن است بین سه الی هفت روز کاری زمانبر باشد بنابراین چنانچه برای اولین بار قصد خرید از فروشگاه آنلاین شیرینی سنتی یزد را دارید، از ماندگاری محصولات اطلاع دقیقی ندارید و یا از وضعیت توزیع پستی محل سکونت خود اطلاع ندارید حتماً قبل از ثبت سفارش از طریق کانال های ارتباطی با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

  • توصیه می شود در روزهای پنجشنبه و یا پیش از تعطیلی جهت حفظ کیفیت و تازگی محصول بویژه در مورد انواع کیک از ثبت سفارش خودداری نمایید.  جهت ثبت سفارش یک بازه سه الی چهار روز کاری جهت توزیع پستی در نظر گرفته شود. اهمیت این نکته برای شهرستان هایی که از مراکز استان ها فاصله زیادی دارند بیشتر است.

  • در مورد نان برنج، و نان منقا (پنجره ای) به دلیل ترد بودن، علی رغم دقت در بسته بندی و درج اخطارهای لازم احتمال خرد شدن وجود دارد و جهت خرید اینترنتی توصیه نمی شود. ثبت و ارسال اینگونه سفارشات منوط به پذیرش ریسک خرد شدن محصول از سوی مشتری است.

  • جهت ثبت سفارش همانگونه که قبلا ذکر شد با توجه به شهر محل سکونت و بهترین زمان مصرف محصول که برای انواع کیک 5 روز، لوز پسته 10 روز، قطاب 15 روز و سایر شیرینیجات حداقل 30 روز می باشد نسبت به انتخاب محصول اقدام نموده و در صورت بروز هرگونه سوال و یا مشکلی می توانید در ساعات اداری با شماره های 35255335-035 و 35254774-035 داخلی 28 تماس گرفته و یا به شماره 09395230909 در واتس آپ پیام دهید در اولین فرصت به شما پاسخ داده خواهد شد.

 

تایید و ورود به فروشگاه اینترنتی